Sterowniki filtrów

Sterowniki z rodziny SO to mikroprocesorowe układy elektroniczne przeznaczone do sterowania regeneracją (czyszczeniem) przemysłowych filtrów powietrza: workowych, kasetowych, nabojowych itp. W naszej ofercie posiadamy proste i tanie sterowniki SO10 do małych filtrów (maksymalnie 6 zaworów), bardziej zaawansowane SO12, SO20 oraz SO30 z wyświetlaczem LCD i rozbudowanym algorytmem sterowania. Najbardziej zaawansowany sterownik SO40 potrafi współpracować z filtrem, który posiada maksymalnie 168 elektrozaworów, pomiar różnicy ciśnień, pomiar temperatury, kontrolę poziomu pyłu, kontrolę obrotów itp.

Sterownik SO40Z obsługuje również filtry typu off-line, gdzie regeneracja przebiega przy zamkniętej komorze. Zwiększa to skuteczność czyszczenia filtra.

Sterowniki SF2-NS zarządzają instalacją odpylania z kilkoma wentylatorami pracującymi w trybie kaskadowym. Jego głównym zadaniem jest dostosowanie, na podstawie pomiaru podciśnienia, ilości załączonych wentylatorów do aktualnego obciążenia instalacji. Dodatkowo załącza on cyklicznie napędy odbioru pyłu oraz nadzoruje pracę sterownika SO.

Dla producentów i instalatorów filtrów i odpylaczy dostosowujemy sterowniki programowo i sprzętowo do przedstawionych wymagań.

 SO10SO20SO30SO40
Maksymalna ilość
komór x zaworów
1x6 8x10 8x10 12x14
Modbus - opcjonalny jest jest
Tryb progowy
(z pomiarem ciśnienia)
wersja SO10P jest jest jest
Sterowanie
odbiorem pyłu
- - jest jest
Pomiar temperatury - - - jest